Móda a styl Šperky a doplňky

Dejte zelenou stříbrným šperkům. Proč by ve vaší šperkovnici neměly chybět?

Stříbro nemá na současném trhu snadnou pozici. Někteří lidé ho mají za příliš drahé, jiní zase za nepříliš kvalitní – protože se přeci nejedná o ryzí zlato. Jsou to mýty, které by vás od nákupu neměly odradit. Abychom vás naladili na „stříbrnou vlnu“, připravili jsme pro vás výčet pádných důvodů, proč se stříbrným šperkům otevřít a čas od času si nějaký povedený kousek pořídit.

Stříbrné šperky jsou odolné

Při správné péči vám stříbrné šperky vydrží celý život. Zkušení majitelé stříbra vědí, že jejich šperky mohou vypadat úplně stejně i po čtyřiceti letech!

Pravé stříbro 925 není levné. Příplatek za kvalitu a celoživotní hodnotu šperku se však více než vyplatí. Některé z vašich kvalitních šperků – například stříbrné náhrdelníky – se v budoucnu mohou stát dokonce rodinným dědictvím.

Chcete-li mít jistotu, že dostáváte šperky té nejlepší kvality, měli byste nakupovat u zavedených a renomovaných prodejců a hledat na svém novém doplňku punc. Stříbrné přívěsky, prsteny a další šperky ze sterlingového stříbra mají punc 925.

Udržíte díky nim krok s trendy

Každá žena, která ráda sleduje novinky v oblasti módy a šperků, ví, že tempo módních trendů v oblasti šperků bývá závratné. Držet krok s tím, co je in a co je out, je vyčerpávající.

Naštěstí je stříbro téměř vždy in. Nejnovější styly šperků budou vždy zahrnovat stříbro, i když se změní vzory. V poslední době se například staly základem jarních a letních doplňků drahé kameny a nebroušené minerály. Často jsou tyto kameny zasazeny do stříbra.

Mít po ruce několik stříbrných šperků neutrálního vzhledu je spolehlivý způsob, jak si zajistit, že budete mít vždy po ruce stylový doplněk.

admin

Napiš komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat